display result search
منو
فلسفه بازخوانی شخصیت و راز موفقیت حاج قاسم سلیمانی

فلسفه بازخوانی شخصیت و راز موفقیت حاج قاسم سلیمانی

  • 1 تعداد قطعات
  • 42 دقیقه مدت قطعه
  • 33 دریافت شده
سخنرانی حجت الاسلام سیدحسن علوی با موضوع «فلسفه بازخوانی شخصیت و راز موفقیت حاج قاسم سلیمانی»، سال 1401

سرنوشت ما به عادت ها و فکرها و اخلاق و باورها و رفتار ما بر می گردد و این است که ما را یا جلو و یا عقب می اندازد. امید انسان های بزرگ به خدا زیاد است و لذا برای کارهای بزرگ اقدام می کنند.
چرا ما باید شخصیت ها را بشناسیم؟ چون انسان های موفق در درون خود یک حقیقتی دارند به معنای رمز و راز موفقیت که این باید کشف و بازخوانی شود.
در همین عصر شخصیتی به نام حاج قاسم سلیمانی زندگی کرد و عمر خود را سپری کرد و تاج شهادت را بر سر خود گذاشت. این بزرگ مرد چه کار کرد که این قدر توانست موفق باشد. چی داشت.
امید انسان های بزرگ به خدا زیاد است و لذا برای کارهای بزرگ اقدام می کنند. بازخوانی مکتب حاج قاسم برای این است که به من و تو یاد بدهد که ای حاج قاسم تو چگونه زندگی کردی که تو یک روز در سه کشور بودی و سه مسئله بزرگ را حل می کردی.
فلسفه بازخوانی این شخصیت ها برای استخراج فرهنگ، آئین، مرام، منطق فکری و بازشناسی اینها در جامعه است. ساده از روی این مسائل نگذرید. باید نوع زندگی اینگونه افراد را آموخت. باید نوع تنظیم و مصرف وقت را در اینگونه افراد مطالعه کرد. توزیع وقت یکی از هنرهای مدیریت و یک مدیر است.
امروز یکی از نیازهای ما آئین نامه موفقیت، فرهنگ تعالی و توفیق و درس های پیروزی و موفقیت که از مهمترین دانش های روی میز دانشگاه های برتر دنیا است می باشد.

قطعات

  • عنوان
    زمان
  • 42:51

مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

    تاکنون نظری ثبت نشده است

تصاویر

پایگاه سخنرانی مذهبی