display result search
منو
امداد غیبی حضرت زهرا سلام الله علیها در جنگ 33 روزه

امداد غیبی حضرت زهرا سلام الله علیها در جنگ 33 روزه

  • 1 تعداد قطعات
  • 5 دقیقه مدت قطعه
  • 1101 دریافت شده
سخنرانی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با موضوع امداد غیبی حضرت زهرا سلام الله علیها در جنگ 33 روزه، سال 1398

از روز بیست و هشتم، جنگ بالعکس شد.
ما از این صحنه ها در دفاع مقدسمان زیاد دیدیم.
از عوامل بر حق بودن خودمان در جنگ، روحیاتی که از رزمندگانمان بروز می کرد که بیشتر شباهت به حالت سیر و سلوک داشت و برداشتن حجاب ها. سخنانی می گفتند ورای حجاب ها و پرده ها.
در آن کوران سخت جنگ یکی از برادران حزب الله که اهل تدین و تشرع هست و مسئول هم بود، در حالتی که به تعبیر خودش حالت خواب نبود گفت دیدم یک بانویی با دو بانوی دیگر در کنارش آمدند. در عالم خواب حس کردم ایشان حضرت زهرا سلام الله علیها است. به عربی به او گفتم ببین وضعیت ما را که چگونه است؟ میگه حضرت فرمود درست می شود. مصر بودم از ایشان چیزی بگیرم. ایشان دو مرتبه فرمودند درست می شود و وقتی اصرار من را دیدند یک دستمالی را تکان دادند و فرمودند تمام شد. یک لحظه بعد یک هلیکوپتر اسرائیلی با موشک زده شد. و بعد از آن سقوط رژیم شروع شد. یعنی زدن تانک ها و...
پیروزی حزب الله لبنان نقطه عطفی شد، و نقطه پایانی شد بر تصور هجوم رژیم صهیونیستی در بعد از آن به لبنان. و این تصور تا به امروز وجود دارد و به نظرم به سادگی این تصور غیر قابل رفع است.
بعد از جنگ سی و سه روزه استراتژی بنگورین در جنگ پیش دستانه و استراتژی هجومی رژیم صهیونیستی آرام آرام تبدیل شد فقط به استراتژی دفاعی.

قطعات

  • عنوان
    زمان
  • 5:16

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

پایگاه سخنرانی مذهبی