display result search
منو
از حماسه طوفان الاقصی تا جنایات صهیونیست ها

از حماسه طوفان الاقصی تا جنایات صهیونیست ها

  • 1 تعداد قطعات
  • 49 دقیقه مدت قطعه
  • 537 دریافت شده
سخنرانی استاد علی اکبر رائفی پور با موضوع «از حماسه طوفان الاقصی تا جنایات صهیونیست ها»، سال 1402

فلسطین سرزمین لولای سه قاره است و ١٠٠ سال تمرکز دنیا بر این منطقه نشان از عمق اهمیت راهبردی آن از نظر ژئوپلیتیکی و استراتژیک است. بسیاری از پیغمبران دین یهود، مسیحیت و اسلام در این منطقه مبعوث شده اند اما نگاه عقیدتی یهود نسبت به این منطقه جدی تر است. هیچ کدام از اهالی و ساکنین فلسطین از این منطقه کوچانده نشده اند. مسئله بازگشت فلسطینیان در این سرزمین موضوعیت ندارد و فقط نژادپرستی حاکم بر رژیم صهیونیستی باعث تنش‌های کنونی شده است نه مسئله مهاجرت فلسطینیان.
رژیم صهیونیستی توقف ندارد. آن ها خواهان سیطره بر تمام منطقه هستند. ٧٠ سال است که نتوانسته‌اند پیش بروند و اگر می‌توانستند قطعا بیش از این ها دست به اشغالگری می‌زدند. تمام اتفاقاتی که در حال رخ دادن است حول عقاید باطلی ست که صحت ندارد. تاکید بر کثرتی که در تورات آمده و وعده الهی مبتنی بر آن در اسلام محقق شده است اما صهیونیست‌ها هنوز آن را نپذیرفته اند. زمینه انتقال صهیونیست ها به فلسطین از 1927 آغاز و در 1947 با جنگ و سرکوب مردم فلسطین گسترش یافت و دو زندان بزرگ کرانه باختری و نوار غزه نتیجه سال ها اشغالگری اسرائیل است.
صهیونیست‌های قدرتمند در آمریکا با نفوذ سیاسی، اقتصادی و رسانه ای در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نقش مهمی ایفا می‌کنند. 25 درصد رای ترامپ و تعیین رؤسای جمهور در آمریکا توسط یهودیان صورت گرفته است. جهان با شبکه صهیونیست روبروست نه فقط رژیم صهیونیستی و اشغالگران فلسطین. نابودی مسجد الاقصی و قتل عام مسلمانان از اقداماتی ست که رژیم صهیونیستی و مسیحیان افراطی آن را پیش زمینه ظهور عیسی مسیح می‌دانند.
اسرائیل نه فقط با ایران که با تمام کشورهای مستقل و قدرتمند منطقه سر ستیز دارد اما مشکل اصلی آن ها مقابله با ایران و تشیع سیاسی ست. اسرائیل چه بخواهد و چه نه، ایران قرن هاست که محل تبادل جهانی ست و تنها راه گذر اتصال دنیا از ایران می‌گذرد. نقشه جدید آن ها در ترسیم خاورمیانه، منطقه‌ای بدون ایران است. نژادپرستی صهیونیستی در بین خود آن ها هم وجود دارد. یهودیان از نظر افراطی‌های صهیونیست در سطح بندی نژادی قرار دارند. کودکان اسرائیلی مسلح می‌شوند و خاخام‌های آن‌ها جزئی از نیروی نظامی‌اند. رژیم صهیونیستی خواهان برده‌داری و در آرزوی ملک سلیمان است! مخالفت با جریان‌های متدین یهود جزئی از عملکرد آن ها در پیروی از سکولاریسم است. فلسطین حجت و معیار است و همه منطقه و مردم جهان ملزم به موضع گیری در برابر آن هستند. دروغ رسانه‌ای سر بریدن کودکان اسرائیل توسط حماس حتی توسط آن‌هایی که در جبهه رژیم صهیونیستی هستند با اعتراض مواجه شد. دیوار مصونیت رژیم صهیونیستی امروز شکسته شد و هیمنه آن فروریخت.
مردم باید در بعد رسانه‌ای جنگ نقش داشته باشند. تجمع گسترده مقابل دفتر بی بی سی در لندن نشان داد که مردم دنیا واقعیت ماجرای رخ داده در غزه را به درستی فهمیده‌اند. باید از ابزار شبکه‌های اجتماعی بهره ببریم و آن را وسیله‌ای فراگیر در جهت تبیین شرایط فلسطین به مردم دنیا بدانیم. نقش توییت (به زبان غیر فارسی به منظور ارتباط بیش‌تر با مردم، در اکثر نقاط جهانی) نباید نادیده گرفته شود. شاید در تشکیلات رسانه‌ای عقب‌تر باشیم اما نباید فراموش کرد که استفاده از رسانه در روشنگری شرایط کنونی اثرگذار خواهد بود.

قطعات

  • عنوان
    زمان
  • 49:36

مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

  • کاربر مهمان
    باسلام کاش کاملش رو میگذاشتید. ممنون

تصاویر

پایگاه سخنرانی مذهبی