display result search
منو
پاسخ به شبهات سیاسی روز

پاسخ به شبهات سیاسی روز

  • 1 تعداد قطعات
  • 33 دقیقه مدت قطعه
  • 150 دریافت شده
سخنرانی حجت الاسلام سیدمحمدحسین راجی با موضوع «پاسخ به شبهات سیاسی روز»، سال 1401

یک سال از حکم جهاد تبیین مقام معظم رهبری گذشته و اگر اقدامی صورت می گرفت وضع امروز ما این نبود که مجبور باشیم بچه های خود را از کف خیابان جمع کنیم. یک سال است که حضرت آقا مهمترین حکم جهادشان را در طول عمر خود دادند. فرمودند جهاد تبیین فریضه قطعی و فریضه فوری هست. در «وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد» نمره قبولی نگرفتیم.
الآن دشمن جنگ را به کف نوجوانان و مدرسه کشانده است و ما نباید اجازه دهیم این بمب شیمیایی بر روی نوجوانان ما تاثیر بگذارد.
حالا چگونه باید برخورد کنیم. برخی از این سوالات و انتقادات و شبهات اصلا شبهه نیست و قابل پاسخگویی هم نیست. یعنی شما صحبت با آنها، حتی یک وجهه اشتراک هم ندارید که بخواهید درباره آن بخواهید صحبت کنید. خیلی از اینها جاهل به تمام معنا هستند. البته این از آثار کم کاری ما هست.
شبهات مختلفی مطرح است. از حجاب اجباری بگیرید تا اینکه ما آزادی نداریم. چه آزادی در پوشش و چه آزادی در بیان. یکی دیگر از شبهات در رابطه با زن است و اینکه جمهوری اسلامی ایران یک حکومت زن ستیز است و به آنها ظلم می کند. شبهه بعدی، هر چیزی که در حوزه ولایت فقیه و کشور ایران است می باشد که از جمله آنها رفراندوم است. پدران ما رفراندوم کردند و به این نظام بله گفتند ولی ما این را نمی خواهیم.

قطعات

  • عنوان
    زمان
  • 33:13

مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

    تاکنون نظری ثبت نشده است

تصاویر

پایگاه سخنرانی مذهبی